Jesteś tutaj: auto-jass.pl > Świat motorów > Speed Day na Torze Poznań, największe wyścigi motocyklowe amatorów w Polsce

Speed Day na Torze Poznań, największe wyścigi motocyklowe amatorów w Polsce

Bez wątpienia jazda motocyklem w ruchu ulicznym należy do wrażeń ekscytujących, ale także niebezpiecznych. A raczej może być niebezpieczna, gdy ktoś chce wykorzystać do maksimum potencjał swojej maszyny. To kusi wiele osób, jednak być może lepiej „wyżyć” się ze swoim motocyklem na torze. Niestety w Polsce sytuacja z torami jest bardzo słaba, bowiem na tak rozległym terenie mamy praktycznie jedną profesjonalną opcję do wyboru – Tor Poznań.

Spokojnie możemy wynająć tor Poznań do treningu, samodzielnie albo z grupą osób. Także zorganizowanie bardzo interesującej imprezy wyścigowej również nie powinno być problemem. Taką obecnie imprezą, regularnie organizowaną na torze Poznań jest Speed Day. Najlepsza i największa impreza w kraju, która pozwoli wielu osobom dopiero stawiającym pierwsze kroki w jeździe na ścigaczu na podszlifowanie swoich umiejętności, jak i faktycznie nieco ekstremalniejszą, szybszą jazdę. Ceny za uczestnictwo w imprezie wahają się od 500 zł do 1000, zależnie od tego czy chcemy brać udział w obu dniach imprezy czy też tylko w jednym. W cenie mamy obsługę toru, zaplecze medyczne, pomiary czasowe oraz porady specjalistów – np. instruktorów czy też zawodników. Biorący udział są dzieleni na 3 grupy zależnie od umiejętności, dlatego też każdy będzie miał możliwość rywalizowania w warunkach pozwalających na przeżycie emocji wyścigów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.