Jesteś tutaj: auto-jass.pl > Inne > Nowa forma zamówień części w Volkswagen Group Polska

Nowa forma zamówień części w Volkswagen Group Polska

Volkswagen Group Polska wprowadza w życie nową usługę dla zakładów dealerskich , usługę SDD, czyli dostawa tego samego dnia (Same Day Delivery). Program zakłada dostawę zamówionych do godziny 10:30, w dni robocze od poniedziałku do piątku, części w poznańskim magazynie, jeszcze tego samego dnia do godziny 16:00.

Nowa usługa jest pionierska w Polsce. Na razie jest testowana na trasie Poznań – Wrocław, jednak Pan Stanislav Pekar, Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażowej, zapewnia, że po sprawdzeniu systemu będzie on rozszerzany na inne miejscowości.

Usługa SDD poprawi nie tylko komfort właścicieli naprawianych samochodów, ale także znaczącą wpłynie na opłacalność serwisów samochodowych, ponieważ serwisy będą mogły zmniejszyć stany magazynowe wiedząc, że zamawiana przez nich część dotrze jeszcze tego samego dnia.

Po zbadaniu runku stwierdzono, że większość dealerów będzie zainteresowana stosowaniem u siebie systemu SDD. Uważają oni, że zwiększy to wykorzystanie potencjału sprzedaży, a co za tym idzie zwiększy udziały Volkwagen Group Polska na rynku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.