Jesteś tutaj: auto-jass.pl > Nowoczesne samochody > Najlepsze limuzyny

Najlepsze limuzyny

Nie ma chyba osoby, która nigdy w swoim życiu nie marzyłaby o superluksusowym samochodzie, którego wyglądu, klasy i szyku nie powstydziliby się najwięksi celebryci. Jakie limuzyny, auta luksusowe są dziś na pierwszym miejscu? Które z nich są pożądane i popularne?

Nie zaskoczy chyba nikogo, że na pierwszych miejscach plasują się niezwykle luksusowe, ale i niezwykle drogie marki takie, jak Aston Martin, Rolls-Royce, Maserati, Jaguar czy Bentley. Niestety zazwyczaj nie są one w zasięgu większości z nas. Jednak istnieją też inne samochody luksusowe, które w niewielkim stopniu ustępują klasą tym gigantom, a są znacznie tańsze, choć z całą pewnością nie tanie.

Warto zwrócić uwagę na Mercedesy klasy S, BMW klasy 7 czy Audi A8. Te niemieckie maszyny mają w sobie wiele uroku, klasy i elegancji. Są doskonałymi samochodami luksusowymi. W Europie popularną limuzyną jest także Porsche Panamera. Jednak po drugiej stronie oceanu fani motoryzacji o wiele bardziej cenią sobie taki samochód, jak Lexus LS.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.