Jesteś tutaj: auto-jass.pl > Inne > Muzyka w aucie

Muzyka w aucie

Spędzamy w samochodzie coraz więcej czasu. Dojeżdżamy do pracy, do sklepu, na spotkanie ze znajomymi, do szkoły. Zdarzają się nam też dłuższe wyprawy, czasami nawet setki kilometrów w ciągu jednego dnia. Jeśli mamy towarzyszy podróży, możemy porozmawiać przez jakiś czas, z czasem jednak tematy się wyczerpują, gardła zaczynają boleć, z pomocą przychodzi nam rado zamontowane w naszym samochodzie.

Słuchamy różnej muzyki. Niektórzy lubią słuchać głośno, inni cicho, jedni lubią mocne brzmienie, inny elektroniczne rytmy. Każdy z rodzajów muzyki wpływa na nasz styl jazdy.

Spokojna muzyka, klasyczna, symfoniczna, jazz, spowoduje spokojną jazdę. Nie patrząc na licznik prędkości, jesteśmy w stanie lepiej określić nasza prędkość, nie jesteśmy tez skorzy do ryzykownych zachowań. Muzyka dynamiczna sprzyja brawurze, częstszemu wyprzedzaniu, także w dziwnych, niebezpiecznych miejscach.

Zadbajmy o dobór odpowiedniej muzyki do samochodu. Wpływa to biernie na nasze bezpieczeństwo. Zadbajmy o dobrą muzykę nawet gdy jesteśmy pasażerami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.