Jesteś tutaj: auto-jass.pl > Nowoczesne samochody > Klasyka Poloneza

Klasyka Poloneza

Coraz częściej auta, które jeszcze niedawno były przedmiotem kpin i śmiechu wielu z nas, stają się poszukiwanymi „starociami”. I wbrew pozorom nie po to, by je wywieźć na złom, a aby poddać renowacji i użytkować, ciesząc się posiadaniem oldschoolowego samochodu. Do tego typu marki należy między innymi nasz stary Polonez.

Jednak choć model ten z całą pewnością pozwoli nam na powrót do dzieciństwa czy wczesnej młodości, musimy mieć na uwadze, że to auto produkcji Polskiej Republiki Ludowej, a to, dla tych którzy nie wiedzą, raczej zaletą nie jest.

Dziś największą wartość mają te pojazdy, które pojawiły się w świetle dziennym na samym początku produkcji tego już kultowego auta. Są dobrą metodą na swoistą lokatę kapitału. Jeśli jednak chcesz pojeździć Polonezem, musisz zdobyć egzemplarz z okolic roku 1995. A to ze względu na to, że te samochody posiadają już lepsze hamulce, które z całą pewnością będą bardziej sprawne niż poprzednie egzemplarze. Jednak pamiętaj o tym, żeby nie spodziewać się po tym modelu cudów. Zawsze bądź przygotowany na ewentualne awarie i zaopatrz się w zestaw odpowiednich kluczy i… w drogę!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.