Jesteś tutaj: auto-jass.pl > Nowoczesne samochody > Audi A9

Audi A9

Wielu fanów tej niemieckiej marki rozgrzewa myśl o nowym, jeszcze koncepcyjnym modelem, Audi A9. Jak będzie wyglądać? Co będzie mieć pod maską? Ile będzie kosztować? Te pytania z całą pewnością pojawiają się w głowach osób zainteresowanych poważnie tematyką motoryzacyjną. Już niedługo ten koncepcyjny model zostanie przedstawiony na żywo miłośnikom czterech kółek. Jak na razie musimy zadowolić się znajdowanym w Internecie filmami i zdjęciami tego oczekiwanego z wielką niecierpliwością modelu.

A i to nie da nam dokładnego oglądu i wyobrażenia na temat tego niezwykłego samochodu. Wiemy jedynie tyle, że pojazd ten był wzorowany na historycznym i legendarnym modelu niemieckiego producenta, a mianowicie Audi 90 IMSA GTO, a także na pierwszych generacjach takich modeli, jak Audi A8 i Audi TT.

Nie wiadomo jeszcze czy nadchodzący model zostanie przeniesiony do produkcji. Aczkolwiek mamy nadzieję – producenci niemieckiego cuda zapowiadali wcześniej, że samochód, który ma być napędzany silnikiem V8, a posiadać pojemność 4 litrów, być może pojawi się w salonach Audi w roku 2017. Póki co zostaje nam czekać na premierę tego pojazdu koncepcyjnego, która została przewidziana i zaplanowana na 18 listopada bieżącego roku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.